Компанія БТУ-ЦЕНТР збільшує обсяги напрацювань органо-мінеральних добрив власної марки Хелпрост®. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Продукцію виробляють в Україні, на Вінниччині, що дає змогу вчасно відреагувати на кожну потребу аграрія, навіть коли йдеться про великі обсяги. Як зазначили у БТУ-ЦЕНТР, в компанії розуміють, що у цьому сезоні у аграріїв, окрім власної фізичної безпеки, обмежень роботи у вечірній та нічний час, нестачі пального та ЗЗР, є ще одна не менш важлива проблема дефіцит мікро- та макроелементів. Тому прийняли рішення наростити виробництво, щоб кожен аграрій мав доступ до ефективних мікродобрив тут і зараз.

— Мікроелементи Хелпрост® присутні на ринку більше 6 років. Вони вже продемонстрували свою ефективність у найбільших холдингах і агропідприємств країни. Ми залишаємо ціни на довоєнному рівні, працюємо для України та всього світу. Закликаємо надавати перевагу українським технологіям, — зазначив генеральний директор групи компаній БТУ-ЦЕНТР, канд. с.-г. наук Владислав Болоховський.

У компанії розповіли, що принциповою відмінністю лінійки мікродобрив Хелпрост® є те, що у виробництві препаратів використовують природні амінокислоти. Їх отримують у результаті життєдіяльності спеціально відібраних мікроорганізмів за авторською технологією мікробіологів БТУ-ЦЕНТР. До складу також входять біологічно-активні речовини: вітаміни групи B, амінокислоти, пептиди, полісахариди. Такий склад сприяє збалансованому живленню рослин, підвищенню їх стійкості до несприятливих навколишніх умов та хвороб.

NB: Численні промислові дослідження довели, що застосування мікродобрив Хелпрост® це профілактика та лікування дефіциту мікроелементів і гарантоване підвищення кількості та покращення якості урожаю.

Мікродобрива Хелпрост® на практиці показали збільшення урожайності:

  • Зернових: +0,21 ̶ 0,91 т/га;
  • Кукурудзи: +0,37 ̶  1,22 т/га;
  • Соняшника: +0,20 ̶  1,10 т/га;
  • Сої: +0,35 ̶  0,86 т/га;
  • Ріпака: +0,19 ̶  0,47 т/га.

Лінійка продуктів включає понад 16 позицій. Це і монокомпонентні препарати для профілактики або лікування дефіциту мікроелемента. І комплексні зі збалансованим складом, підібраним з врахуванням потреб та особливостей розвитку певної культури. За окремою спеціальною рецептурою, затвердженою Органік стандарт, компанія напрацьовує і препарати для органічних господарств.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram