БТУ-ЦЕНТР запрошує на День саду у режимі онлайн

Компанія БТУ-ЦЕНТР проведе День саду за участю ягідників з різних куточків України. Захід відбудеться в режимі онлайнтрансляції 20 вересня об 11:00 год. за Київським часом. Модератором та ведучим зустрічі буде кандидат сільськогосподарських наук, керівник напрямку садівництва БТУ-ЦЕНТР Володимир Сіленко.

У рамках Дня саду учасники розглянуть особливості застосування біологічних препаратів в контексті технологій вирощування ягідних культур — малини, суниці, лохини тощо. Окрім провідних фахівців БТУ-ЦЕНТР, участь у заході візьмуть представники фермерських господарств з Черкаської, Київської, Вінницької, Рівненської та інших областей.

— Агрономи та фермери обговорюватимуть головні аспекти застосування біопрепаратів в органічних та конверсійних технологіях вирощування фруктів та ягід, ознайомляться зі схемами застосування біопрепаратів у 2023 році, поділяться досвідом комплексного використання біотехнологій у виробництві органічної малини, суниці та лохини, — розповіли у компанії БТУ-ЦЕНТР.

Трансляція Дня саду буде доступна на офіційному каналі БТУ-ЦЕНТР в YouTube. Долучитися до заходу запрошують фермерів, агрономів, науковців, фахівців з сільського господарства та всіх, хто цікавиться ягідництвом. Участь безкоштовна, щоб отримати посилання на трансляцію, слід заповнити реєстраціну ФОРМУ на сайті компанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram