BEDNAR розширює дилерську мережу в Україні розпочавши співпрацю з компанією “ІН ФОРС ГРУП”

Воєнний 2022 рік показав, що для ефективної присутності на ринку в сезоні 2023 року потрібно не лише так само багато працювати як до початку війни, а і розширювати дилерську мережу активними компаніями, які в нинішніх умовах займають проактивну позицію та дивляться з оптимізмом на своє майбутнє в Україні разом із брендом BEDNAR.

Компанія BEDNAR FMT ухвалила рішення розширити дилерську мережу в Україні та розпочала співпрацю з компанією “ІН ФОРС ГРУП”, яка стала її офіційним дилером. Компанія представлятиме техніку BEDNAR, проводитиме її технічне обслуговування та забезпечуватиме оригінальними запчастинами в регіонах, де має свої представництва, а саме: у Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській та Тернопільській областях.

Стратегія BEDNAR FMT в Україні – бути якомога ближче та завжди поруч із кожним українським аграрієм. Ефективна й активна дилерська мережа дасть змогу вибрати та придбати потрібний агрегат для високоефективного виконання поставлених завдань, а також забезпечить аграрія якісним обслуговуванням та оригінальними запасними частинами.

– Останні 4 роки ми мали достатньо сильну дилерську мережу в Україні, спостерігали гарну динаміку продажу. Але повномасштабна війна внесла свої корективи й на територіальне покриття, і на купівельну спроможність аграріїв, і на фінансові інструменти придбання техніки, і так далі. З огляду на ці чинники, ми ухвалили рішення про посилення нашої дилерської мережі та раді повідомити про початок нашої співпраці з «ІН ФОРС ГРУП» – передусім для того, щоб бути ближче до всіх наших аграріїв і підтримати рівень продажу на сталому рівні. Ми давно знаємо і спілкуємося з цією компанією. У нас тільки позитивні враження від підходів та принципів роботи команди. Ми дивимось на майбутнє з оптимізмом. Від 2023 року ми очікуємо, найперше, перемоги та відновлення і зростання ділової активності, – прокоментував Михайло Кришко, директор BEDNAR FMT в Україні.

– Попит аграрного ринку на професійні сільськогосподарські рішення зберігається навіть у складних умовах сьогодення. Для задоволення потреб та мінливих запитів наших клієнтів, ми вирішили розширити продуктову лінійку техніки брендом BEDNAR. Для «ІН ФОРС ГРУП» велика честь представляти BEDNAR на ринку України, як надзвичайно надійного, адаптивного до вимог аграрія виробника, який спеціалізується на ефективних агрегатах для обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. У першочергових планах на цей рік: ефективне просування бренду BEDNAR в областях України, де представлені підрозділи нашої компанії. Ми впевнені, що торгова команда «ІН ФОРС ГРУП» досягне успіхів у представленні бренду BEDNAR українським аграріям, – прокоментувала нове партнерство Ірина Новікова, директор «ІН ФОРС ГРУП».

– BEDNAR є сімейною компанією, яка дуже багато часу приділяє не тільки розробці та виробництву інноваційної, якісної техніки, але й побудові партнерських відносин, як зі своїми дилерами, так і з простими аграріями. Я вважаю, що бренд BEDNAR дещо недооцінений на ринку України, хоча, попри це, займає позиції серед лідерів продажу деяких типів техніки. Компанія BEDNAR одна з перших вийшла з ринку росії, що особисто для мене та багатьох аграріїв України є дуже важливим чинником. Ще одна із причин, чому ми вибрали саме BEDNAR – це зацікавленість та активна участь власника та топменджменту в розвитку компанії та їх прагнення займати провідні позиції в агропромисловій сфері, – зазначив Сергій Благодір, керівник відділу продажу «ІН ФОРС ГРУП».

– Ми щиро раді можливості співпраці із чеським брендом сучасної європейської причіпної техніки BEDNAR, адже тепер із розширенням продуктової лінійки компанії «ІН ФОРС ГРУП», ми стаємо більш гнучкими до задоволення потреб клієнтів. Уже сьогодні можемо запропонувати передпосівні компактори SWIFTER, посівні зернові комплекси OMEGA та EFECTA, дискові борони SWIFTERDISC та ATLAS, дисколапові культиватори ACTROS, глибокорозпушувачі TERRALAND, комбіновані системи внесення сухих мінеральних добрив та велику кількість інших моделей. Запрошуємо всіх до регіональних підрозділів компанії «ІН ФОРС ГРУП», де кваліфікований персонал надасть вам усю інформацію, – закликає Андрій Горобець, продакт-менеджер компанії «ІН ФОРС ГРУП».

«ІН ФОРС ГРУП» представлена на ринку продажу та обслуговування сільськогосподарської техніки з 2020 року. В мережі компанії – 4 регіональних підрозділи: у Дніпровській, Полтавській, Тернопільській та Львівській областях України.

На сьогодні в портфоліо компанії окрім BEDNAR, уже є такі бренди: Мassey Ferguson, CTP, OLIMAC, Egritech, Maschio Gaspardo, Precision Planting та широка лінійка аналогів.

BEDNAR FMT – відомий для наших аграріїв чеський виробник сільгосптехніки, що спеціалізується на виробництві техніки для обробітку ґрунту, посіву, міжрядного обробітку, мульчування, підживлення та управління пожнивними рештками. Це глобальний бренд, що представлений у 39 країнах світу на 5 континентах. З початком війни компанія BEDNAR FMT однозначно підтримала Україну та вийшла з ринку росії.

Читайте також: «Це інвестиційний марафон», — говорить Ян Беднар, Бізнес-директор BEDNAR FMT

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram