Чеський виробник с.-г. техніки BEDNAR FMT вийшов із російського ринку

Чеська Компанія BEDNAR FMT повністю підтримує український народ та засуджує російську агресію проти України. З першого дня війни Компанія припинила прийом будь-яких замовлень від російських і білоруських дилерів та зупинила всі інвестиції в ці ринки. В умовах невиправданої російської агресії, що триває, BEDNAR FMT зупинив та не планує подальших поставок техніки в росію.

Про це йдеться в заяві BEDNAR FMT щодо війни на сайті компанії.

Попри те, що росія була одним із ключових ринків збуту для BEDNAR, Компанія без сумнівів ухвалила рішення вийти з ринку країни-агресора. Безумовно, це рішення було болісним з економічного погляду, але демократичні цінності для BEDNAR важливіші.

В Україні ж BEDNAR продовжує працювати. Крім того, у Компанії сподіваються на подальше збільшення долі ринку, як завдяки конкурентним перевагам, так і з огляду на той факт, що багато інших виробників сільгосптехніки залишилися працювати в росії. У BEDNAR впевнені, що українські аграрії зважатимуть на цей фактор, вибираючи бренд-виробник сільгосптехніки.

Компанія підтримує своїх співробітників та допомагає їх сім’ям. І Компанія, і українські представники BEDNAR, і команди дилерів в Україні фінансово та персонально допомагають українській армії в її боротьбі з агресором.

BEDNAR продовжує постачання техніки, потрібної українським аграріям для весняних польових робіт. Також дилери розміщують замовлення на агрегати для літньо-осіннього сезону польових робіт. Крім цього відновлено всі програми стимулювання постачання запчастин в Україну, що дає можливість українським аграріям отримувати потрібні запчастини в повному обсязі та в необхідні строки.

Українські дилери Компанії – “Агроресурс”, “AMAKO Україна”, “Компанія ЛАН”, “НФМ АГРО”, “Тайтен Машинері Україна” – з підтримкою сервісної служби BEDNAR продовжують обслуговування клієнтів як у полях, так і надаючи онлайн-консультації.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення Компанія BEDNAR FMT рішуче засудила агресію росії та підтримала Україну та її вільний, демократичний народ.

Ми впевнені, що Український Народ здобуде Перемогу і Україна знову буде Житницею Європи – стверджують у Компанії. Слава Україні!

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram