Заява чеського виробника с.-г. техніки BEDNAR щодо війни в Україні

У зв’язку з розв’язаною війною в Україні компанія BEDNAR з 24 лютого 2022 року припинила прийом всіх замовлень та будь-які інвестиції у маркетинг в Росії та Білорусі.

– Ми рішуче засуджуємо агресію росії та підтримуємо Україну та її вільний, демократичний народ, – ідеться у заяві BEDNAR щодо поточної ситуації.

Компанія BEDNAR FMT повністю дотримується чинних санкційних правил ЄС щодо поставок товарів і руху фінансів.

У компанії підтримують та піклуються про своїх співробітників та їхні родини, допомагають із житлом для членів української команди та їхніх близьких у Чехії, які потребують такої допомоги.

28 лютого компанія надала пряму гуманітарну допомогу Україні через https://www.clovekvtisni.cz/ у вигляді коштів і продовжуватиме надавати цю допомогу. Команда BEDNAR Ukraine також додатково надала фінансову підтримку українським захисникам і продовжує це робити.

Наша сильна команда дилерів BEDNAR в Україні зберігає оптимістичний настрій, віру в перемогу та продовжує працювати й підтримувати сільськогосподарську спільноту в її зусиллях у ці важкі часи. Наразі компанія працює з дилерами «Агроресурс», «АМАКО», «Компанія ЛАН», «НФМ АГРО», Titan Machinery Ukraine над відновленням постійних поставок техніки в Україну. Дилери продовжують відвантаження клієнтам наявної техніки BEDNAR в Україні, забезпечують їх запчастинами для проведення посівної кампанії та продовжують співпрацю зі своїми клієнтами.

– Ми всі, вся компанія BEDNAR молимося за мир! – ідеться у заяві.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram