Krone та Lemken представляють спільний концепт автономного технологічного агрегата

Combined Powers – спільне концептуальне дослідження Krone та Lemken
Combined Powers (Об’єднані сили) – під цією назвою Krone та Lemken представляють концептуальне дослідження автономного “технологічного агрегата” (VTE) – приводного агрегата в поєднанні з різними знаряддями.

Інноваційне дослідження вже було успішно випробувано минулого року в галузі культивації, оранки, посіву, а також косіння, ворушіння та валкування.

Combined Powers – спільне концептуальне дослідження Krone та Lemken

Проєктуючи приводний агрегат Lemken та Krone керувалися вимогами до потужності технологічних процесів. Концепт оснащений дизель-електричним приводом загальною потужністю 170 кВт (230 к.с.). Потужність передається електрично на ходовий привід та вал відбору потужності. Навісне обладнання з’єднується з приводним пристроєм через триточкове навішування. Тяговий агрегат оснащений великими системами датчиків, які контролюють навколишнє середовище та знаряддя, основна увага приділяється безпечному використанню та оптимальному результату роботи. Управління та моніторинг агрегата здійснюється за допомогою мобільних терміналів, робочі завдання та документація передаються через модуль зв’язку та відомий концентратор даних Agrirouter.

Особливості технологічного агрегата

Розробляючи проєкт, основну увагу обидва виробники приділяли досягненню найкращого результату роботи та застосування у всіх галузях, тому навісне обладнання також управляє приводним агрегатом. Зв’язок та взаємодія між знаряддям і приводним агрегатом засновані на багаторічному досвіді роботи з ISOBUS та TIM у компаніях Krone та Lemken, тому між знаряддям і приводним агрегатом можна обмінюватися всією необхідною інформацією без винятку.

Інтерфейс користувача мобільного термінала під час культивації

Інші переваги дослідження концепції Combined Powers: за допомогою цієї розробки компанія Krone та Lemken також хочуть запропонувати відповідь на нестачу кваліфікованої робочої сили. Замість проведення довгих робочих днів у полі, фермер у майбутньому зможе зосередитися на управлінні агрегатом як системний оператор, що забезпечить високий комфорт роботи. Завдяки широкому спектру застосування, машину можна використовувати цілий рік протягом тривалого періоду експлуатації. Цього сезону Krone та Lemken продовжать інтенсивні випробування технологічного агрегата в різних умовах спільно з фермерами та підрядниками.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram