Український виробник біопрепаратів БТУ-ЦЕНТР продовжує працювати під час війни

24 лютого 2022 року росія підступно почала військові дії проти України та продовжує здійснювати геноцид Українського Народу. Частина агропідприємств перебувають під окупацією, для інших – з різних причин старт посівної кампанії неможливий або ускладнений. Ми розуміємо, що пальне для проходів технікою обмежене та через перебої з поставками насіння змінюється структура посівів.

Але Україна має бути з хлібом! Тому компанія БТУ-ЦЕНТР продовжує працювати під час війни та пропонує рішення для запуску посівної компанії та подальшого живлення та захисту у складних умовах.

БТУ-ЦЕНТР – український виробник. Ми не залежимо від закордонних поставок, тому можемо оперативно напрацьовувати ефективні біопрепарати під потреби українських аграріїв.

АСОРТИМЕНТ

Економимо на добривах – РК-мобілізатор Граундфікс
У ситуації дефіциту добрив потрібно максимально раціонально підійти до стартового живлення. РК-мобілізатор Граундфікс – флагман БТУ-ЦЕНТР, який підвищує засвоєння NPK із ґрунту та мінеральних добрив. Це можливо завдяки комплексу мікроорганізмів, які здатні з нерозчинних сполук переводити фосфор і калій у легкодоступні для рослин форми, а також фіксувати азот з атмосфери та робити доступним для рослини.

Більше про Граундфікс – дослідження, прибавки відгуки.

Бобові працюють з інокулянтами БТУ-ЦЕНТР

У лінійці БТУ-ЦЕНТР аж 5 інокулянтів під різні умови та потреби (рідка/торфова форма, завчасна обробка насіння – до 30 днів, додаткова фосформобілізація та ін.), аграрії можуть отримати у середньому +3,5 ц/га прибавки до врожайності.

Більше про інокулянти БТУ-ЦЕНТР – дослідження, прибавки відгуки.

Компенсуємо брак живлення

Азотофіт – додаткове джерело азоту. Біостимулятор ефективно фіксує молекулярний азот із повітря та збагачує ним ґрунт до 60 кг/га (у середньому – 20 кг/га), синтезує речовини, що стимулюють ріст, покращує схожість насіння, стимулює розвиток кореневої системи, підвищує стійкість рослин до стресів. Більше про Азотофіт.

Гуміфренд – комплексний гумат з фунгіцидними властивостями, підсилений мікроелементами. У ситуації з нестачею мікроелементів на ринку Гуміфренд – потужна підтримка для росту та розвитку рослин, укріплення їхнього імунітету та, як наслідок, більш стійкої реакції на стресові чинники. Більше про Гуміфренд.

Зменшуйте витрати «хімії» та контролюйте поширення хвороб

Склероцид – безальтернативний біофунгіцид проти збудників білої гнилі. Численні польові дослідження демонструють високу технічну ефективність (83-100%) Склероциду проти поширення та розвитку як склеротиніозу, так і збудників інших хвороб, що прогресують у період вегетації – альтернаріозу, септоріозу, сірої гнилі, фомозу, фомопсису, фузаріозу та ін. Більше про Склероцид.

Також пропонуємо перевірені високоефективні біофунгіциди Фітохелп, Фітоцид, Мікохелп проти збудників грибних і бактеріальних хвороб. Детальніше про Фітохелп. Детальніше про Фітоцид.

Пакетні пропозиції

Зважаючи на непрогнозованість розвитку політичної ситуації та, як наслідок, стабільності логістики, рекомендуємо розглянути аграріям пакетні пропозиції, що передбачають комплексні набори препаратів для обробки насіння, захисту та живлення від українського виробника БТУ-ЦЕНТР. Деталі щодо пакетних пропозицій дізнавайтеся у вашого регіонального представника.

ЦІНИ

БТУ-ЦЕНТР не змінює ціни. Ба більше, ми беремо зобов’язання 5 грн з кожного проданого літра продукції витратити на підтримку Збройних сил України і центрів гуманітарної допомоги.

ОПЛАТА

Оплата здійснюється:

  • безготівковим розрахунком для юридичних осіб;
  • під час отримання у відділенні Нової пошти;
  • іншими способами.

Замовлення, які були оформлені по передплаті, залишаються актуальними та будуть виконані згідно з домовленостями, якщо агропідприємство розташоване на підконтрольній Україні території. Якщо агропідприємство розташоване на окупованій території, то замовлення «заморожується» – послуги будуть надані після закінчення військових дій.

Умови оплати – гнучкі. Порядок оплати оговорюється в індивідуальному порядку.

ЛОГІСТИКА

Доставка здійснюється трьома шляхами.

1 – Самовивіз з виробництва БТУ-ЦЕНТР у м. Ладижин, Вінницька обл. Для замовлення будь-якого обсягу.

2 – Доставка Новою поштою в пункти видачі, активні під час військових дій.

3 – Доставка власним транспортом БТУ-ЦЕНТР за домовленістю по підконтрольній Україні території. Обговорюється в індивідуальному порядку. Час доставки залежить від формування комбінованих вантажів та інших обставин.

КОНТАКТНІ ОСОБИ

З переліком контактних осіб у вашому регіоні ви можете ознайомитися за посиланням.

ДОПОМОГА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ

З перших днів вторгнення російської федерації на територію України БТУ-ЦЕНТР надає всебічну допомогу та підтримку в боротьбі з окупантом. Наші співробітники захищають Батьківщину у лавах ЗСУ і Територіальної оборони своїх міст. Кожен, хто може працювати, продовжує роботу, роблячи свій внесок у економіку та сильну, вільну, незалежну та мирну Україну.

БТУ-ЦЕНТР надає гуманітарну допомогу тим, хто цього потребує найбільше – ЗСУ, Територіальній обороні, лікарням і переселенцям. За ці довгих кілька тижнів нам вдалося об’єднати зусилля з МХП і доставити декілька тонн курятини до регіонів, які зазнають постійних обстрілів, напрацювати декілька тисяч банок тушонки для наших бійців, передати важливу техніку до ЗСУ, зібрати найнеобхідніший одяг і їжу першої необхідності для тих, хто мусив покинути свої домівки. Волонтерський рух БТУ-ЦЕНТР працює цілодобово та без вихідних.

Найголовніше – бережіть себе та рідних.
Віримо в Збройні сили України та нашу Перемогу. Слава Україні!

Щиро Ваш,
колектив БТУ-ЦЕНТР

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram