BASF передає Україні 1 мільйон євро екстреної гуманітарної допомоги

Після нападу РФ на Україну мирне населення страждає від ескалації насильства. BASF надав 1 мільйон євро екстреної допомоги, щоб допомогти людям у країні, – повідомляють на сайті компанії від 1 березня 2022 р.

Кошти негайно надійдуть до Німецького Червоного Хреста (GRC). Ця організація вже кілька днів невпинно працює в кризовому регіоні. Німецький Червоний Хрест підтримує свою дочірню організацію, Український Червоний Хрест (URC), у всебічних зусиллях з надання допомоги. У Києві чергує експерт із екстреної допомоги GRC для координації допомоги з партнерськими організаціями. Серед іншого, GRC планує забезпечити людей в Україні та людей, які прибувають до сусідніх країн, необхідним: продуктами харчування, одягом, гігієнічними наборами, а також пристроями зв’язку, як-от зарядка для мобільних телефонів. Німецький Червоний Хрест також надасть психосоціальну підтримку.

Багато співробітників BASF по всьому світу також заявили про свою готовність зробити пожертви, тому BASF запропонує можливість пожертвувати в найближчі дні. На додаток до екстреної гуманітарної допомоги, BASF подвоїть суму, зібрану за рахунок пожертвувань співробітників.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram