Агрохолдинг завершив посадку картоплі на Львівщині та Тернопільщині

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася посадка картоплі. Компанія вклалася у заплановані терміни та висадила понад 2,2 тис. га. Площі під культуру цього року збільшили, зважаючи на її важливість для продовольчої безпеки України.

«Контінентал» традиційно вирощує картоплю на Львівщині та Тернопільщині. У Компанії вважають цьогорічну картопляну «посівну» сприятливою: погодні умови були оптимальними для закладання та отримання майбутнього врожаю.

—  Цього року була доволі специфічна весна — рання, прохолодна, з великою кількістю опадів. Завдяки цьому в ґрунті достатньо вологи для закладання бульб. Помірні температурні режими у квітні, накопичена волога працюватимуть у травні на те, щоб картопля гарно зійшла та добре розвивалася. Ми вклалися в агрономічні терміни посадки, тому прогнози щодо врожайності оптимістичні, — зазначив керівник кластера «Картопля» Компанії «Контінентал» Орест Кравчук.

Під час посадки картоплі у «Контінентал» дотримуються своїх напрацьованих технологій, не було змін цього року й у виборі сортів. Для себе та для партнерів і надалі садать столові сорти: Рів’єру, Коломбу, які найкраще підходять для раннього викопування. Для пізнього викопування — Мелоді, що є неперевершеним сортом для тривалого зберігання. Саме її Компанія постійно постачає торговельним мережам, які працюють у Західному регіоні України. Чипсові сорти також незмінні. Як пояснюють у Компанії, це пов’язано з тим, що партнери задоволені якістю та сегментом сортів, які вирощують у “Контінентал Фармерз Груп”.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram