У листопаді кількість земельних аукціонів у Прозорро.Продажі збільшилась майже у 4,5 рази. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко на своєму каналі у Телеграм.

Він уточнив, що у жовтні у системі було оголошено 306 земельних аукціонів із оголошеною вартістю усіх земельних ділянок у 155 млн грн та їх загальною площею 1400 га. За підсумками листопада земельних аукціонів уже 1357 (938 із оренди та 419 із відчуження). Стартова ціна усіх лотів 417 млн грн, а загальна площа земельних ділянок 6776 га.

70% земель, за якими ведуться торги це землі саме сільськогосподарського призначення. Участь у торгах взяли понад три сотні учасників, майже 100 вже завершують укладення договорів. Зростання стартової ціни за земельними лотами перевищує 208%, зазначив Роман Лещенко.

Найактвнішими орендодавцями через сервіс Прозоро.Продажі є власники ділянок в Одеській області у регіоні оголошено 186 аукціонів із оренди землі. Далі слідують Хмельницька, Кіровоградська, Київська та Волинська області. Найактивніші регіони у питанні відчуження землі Львівська, Київська, Закарпатська, Одеська та Хмельницька області.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram