Земельний аукціон у системі Prozorro відбуватиметься у 6 етапів. Про це повідомив проєктний менеджер “Прозорро.Продажі” Владислав Уривський.

Розпочинається земельний аукціон з оголошення про проведення торгів від власника ділянки або орендодавця. Після цього відбувається прийом пропозицій через систему Prozorro. Важливо, що пропозиції приймають в онлайні у режимі питання-відповіді. На цьому етапі потенційні покупці можуть спитати все, що їх цікавить про ділянку відповіді власник чи орендодавець надає на Prozorro.

Пропозиції приймаються у термін від 30 до 45 календарних днів, тому покупець має багато часу. Коли потенційний покупець отримав усі необхідні документи щодо ділянки, він повинен внести потрібні документи, гарантійний внесок та ціну пропозиції. Ціну не бачитиме ніхто і ніхто не матиме впливу на покупців та продавців, зокрема і держава як організатор аукціону, зауважив Владислав Уривський.

Наступний етап торги, переможцем яких стає той, хто подав найбільшу пропозицію. Переможець повинен підписати протокол торгів впродовж трьох робочих днів і відправити його організаторам аукціону на затвердження.

Після затвердження підписується договір. Це можна зробити як у звичній паперовій формі, так і за допомогою цифрового підпису. На останньому етапі торгів продавець завантажує всі документи в систему Prozorro. Вони будуть у статистиці модулю аукціону.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram