Залишилось трохи більше двох тижнів, щоб подати заявку на грантовий конкурс «Сади Перемоги»

30 листопада завершується можливість подати заявку на грантовий конкурс “Сади Перемоги”. Про це нагадало Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Проєкт реалізується у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України, проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) та Благодійним Фондом «МХП-Громаді» з метою підвищення продовольчої безпеки громад, розвитку вирощування, переробки, зберігання с/г продукції та підвищення зайнятості населення.

За умовами конкурсу, громади-переможці отримають до 250 тис. грн на купівлю техніки для обробки землі, засоби для вирощування, зберігання і переробки с/г продукції.

У конкурсі можуть взяти участь 10 громад: Сумської, Київської, Вінницької, Хмельницької, Івано-Франківської, Харківської, Полтавської, Львівської, Черкаської та Дніпропетровської областей. Перелік необхідних для участі у конкурсі документів розміщений у закритій групі у Фейсбуці, для ознайомлення слід до неї доєднатися.

Заявниками можуть бути органи місцевого самоврядування самостійно чи у співпраці з іншими громадами; комунальними установами та НГО; малими та середніми фермерами, кооперативами тощо; асоціаціями та об’єднаннями виробників с/г продукції.

Про те, як заповнити заявку та інші юридичні аспекти конкурсу можна дізнатися, прослухавши спеціальні навчальні вебінари. Із додатковими питаннями щодо участі в конкурсі можна звертатися на електронну пошту: sadyperemohy@gmail.com.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram