«Контінентал» завершив збір стратегічно важливих для продовольчої безпеки культур

У «Контінентал Фармерз Груп» повідомили, що компанія завершила збір культур, стратегічно важливих для продовольчої безпеки України. Там змолотили гречку з понад 1 тис. га, завершили викопування цукрового буряку з площі 981 га, а також фінішували з викопуванням картоплі, під яку 2022 року було відведено 2,2 тис. га.

Валовий збір гречки у компанії становить майже 2 тис. т. Цей показник, за словами операційного директора “Контінентал” Віталія Ставнічука, повністю виправдав усі сподівання щодо продуктивності та врожайності. З одного гектара намолочували у чистому вигляді 1,8 т.

— З огляду на важливість цієї культури для населення та ситуацію в країні, наступного року ми не лише залишаємо гречку у структурі наших посівів, а й плануємо збільшити відведені під неї площі до 4 тис. га, — розповів Віталій Ставінчук.

Також у компанії зазначили, що отримали вищі за планові показники врожайності картоплі. Залікова врожайність чипсових сортів становить 31 т/га, столових — 39,6 т/га. Значно перевищили очікування насіннєва і крохмальна картопля — 36,3 і 41,2 т/га відповідно. Попередні побоювання аграріїв щодо заморозків не справдилися. Незважаючи на триваліший період збирання культури, цього сезону вдалося зберегти максимальні якісні показники кожної картоплини.

Врожайність цукрового буряку, який компанія ввела у сівозміну цього року, також відповідає плановій — 60 т/га. Зібрані коренеплоди одразу відправляють на цукрові заводи на Тернопільщині.

«Контінентал» також завершив обмолот сої та соняшнику. На полях триває збір кукурудзи, який планують закінчити до кінця місяця. Заразом відбувається обробіток ґрунту під ярі культури для наступного сезону.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram