Закупівельні ціни на свиней забійних кондицій дещо послабилися

Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-09
На початку лютого ціни закупівлі свиней забійних кондицій дещо послабилися під впливом сезонних чинників. Про це GrowHow повідомили в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України» (АСУ).

Минулотижневі торги для операторів українського ринку живця проходили дещо напруженіше ніж попередні, а ціни закупівлі послабилися на 1-2 грн/кг. Більшість товарних партій цього тижня реалізують в діапазоні 66,5-68 грн/кг. Середньозважена позначка втратила 2% та склала 67,3 грн/кг.

— Хоча епізодично зустрічалися цінові пропозиції, як вище, так і нижче згаданого цінового коридору, вони стосувалися тварин, чия маса не відповідала стандартним забійним кондиціям, — уточнили аналітики.

Представники м’ясопереробної галузі відзначили, що основною причиною пониження цін є послаблення ринкової активності. Водночас слабша реалізація впродовж лютого є типовою сезонною динамікою, а її зміна не перевищує очікування.

Читайте також: Очікування щодо імпорту свинини в Україну у січні виявилися перебільшеними

В АСУ констатували, що попри млявішу торгівлю, закупівля живця відбувається планово, а вагомого цінового тиску з боку інших ринкових чинників, зокрема, з боку імпорту, наразі не спостерігається.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram