Ян Беднар, бізнес-директор BEDNAR FMT, відвідав Україну

Цього тижня Ян Беднар, бізнес-директор компанії BEDNAR FMT, відвідав Україну та зустрівся з українськими дилерами – «Компанія ЛАН», «Агроресурс», «НФМ АГРО» та «Тайтен Машинері Україна».

Партнери обговорили актуальну ситуацію на ринку України в умовах війни. Також Ян Беднар сподівається, що міжнародна спільнота зробить усе можливе, щоб розблокувати Чорне море для експортування українського зерна, адже на сьогодні це одна з найбільших проблем для аграріїв.

На українсько-польському кордоні Ян Беднар записав невеличке відео – підсумки свого візиту в Україну – пропонуємо переглянути.

Ян Беднар, бізнес-директор компанії BEDNAR FMT:

«Протягом останніх кількох днів я був у діловій поїздці Україною. Я б навіть сказав, це більше була поїздка для розуміння, що відбувається в Україні зараз.

Я проїхав із Західної до Центральної частини країни. Основною метою візиту було зустрітися з моїми бізнес-партнерами, моїми українськими друзями, поговорити з аграріями та дізнатися більше про ситуацію. Я можу сказати чесно: я дізнався багато.

Це була дуже емоційна поїздка, не легко жити тут (в Україні – ред.) зараз. Минулої ночі я зупинився в готелі. Було багато повітряних тривог. Це було щось нове в моєму житті. Це не хороші відчуття. Я тільки можу уявити, як люди живуть із цими відчуттями та сиренами постійно, кожної ночі. Це реально важко.

Ви знаєте, що ми працюємо в аграрному бізнесі вже 15 років. Теперішня ситуація в Україні для мене щось дуже-дуже нове.

Найбільша проблема – це звичайно війна. Говорячи про сільське господарство, треба зазначити, що українські фермери в дуже складній ситуації. Головна проблема, з якою вони зіткнулися, це неможливість експорту зерна, адже Чорне море заблоковано. Я дуже сподіваюся, що міжнародна спільнота, ЄС, США та інші, зможуть відкрити Чорне море і дати українським аграріям можливість експортувати їхній урожай. Це питання важливе не тільки для України, це питання важливе для всього світу.

Закінчуючи, я б хотів виразити велику подяку моїй українській команді за їх чудову роботу в BEDNAR FMT у цей важкий час. Я також вважаю, що вони виконують гарну роботу для українських дилерів та аграріїв.

Сподіваюся, кращі часи вже не за горами. До наступної зустрічі в Україні!»

Читайте також: Чеський виробник с.-г. техніки BEDNAR FMT вийшов із російського ринку

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram