Володарі ланів: комбайни, які гарантують якісний урожай

Мрієте зібрати врожай швидко, якісно та найголовніше – з мінімальними втратами? Нова лінійка комбайнів Axial-Flow 250, бренду CASE IH, американського виробництва, дає можливість отримати надвисоку продуктивність та забезпечити якісний обмолот будь-якої культури. Комбайни оснащено телеметрією, яка дозволяє створювати картографування, а також слідкувати за кодами помилок, тобто за допомогою цієї інформації агрономи та інженери підприємства зможуть швидко та ефективно ухвалювати обґрунтовані рішення щодо зміни роботи техніки в полі. Завдяки простоті та зручності цієї системи аграрії називають комбайни Axial-Flow 250 – «комбайнами на долоні».

Високофункціональні комбайни CASE IH Axial-Flow моделей 7250 та 8250 зараз в наявності на складі “Тайтен Машинері Україна” й готові приступити до роботи у вашому господарстві негайно!

Висока продуктивність за мінімальних витрат

CASE IH понад 40 років є лідером із виробництва роторних комбайнів. Перший роторний комбайн було випущено 1977 року й усі подальші вдосконалення виробник створював на засадах простоти та максимальної ефективності збирання врожаю. Також величезну увагу приділено збереженню форми зерна завдяки делікатному обмолоту. Жоден інший виробник не пропонує таку досконалу якість урожаю з мінімальною кількістю незернових залишків та високою здатністю до проростання. Комбайн Axial-Flow та зернину сміливо можна назвати ідеальною парою. До того ж, цей агрегат максимально економічний в експлуатації та дає змогу швидко коригувати дії оператора навіть на віддаленій відстані.

Готовий до точного землеробства
Системи точного землеробства від Case IH (Advanced Farming Systems, AFS™) збирають та надсилають важливі дані, які необхідні для ухвалення рішень щодо вирощування рослин та управління витратами.

NB: Система AFS AccuGuide здійснює автоматичне керування комбайном за допомогою GPS із повторюваною точністю проходження до 2,5 см, рядок за рядком, що дозволяє зменшити кількість перекриттів, заощадити час та пальне.

Технології точного землеробства знижують втому оператора, підвищують продуктивність та дають змогу використати потенціал комбайна на повну потужність. За допомогою AFS Connect™ ваші дані потраплятимуть на комп’ютер у режимі реального часу, даючи змогу оперативно зробити поправки та надіслати інструкції в поле.

Дізнатися про додаткові опції та фінансові програми для вигідного придбання комбайна, ви можете на вебсайті компанії «Тайтен Машинері Україна» або за телефоном гарячої лінії 0 800 50 8080.

Читайте також: Штучний інтелект та конструктивна простота — комбайн Axial-Flow 7250 від Саse IH

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram