Універсальне рішення для роботи зі стернею – досвідом діляться аграрії Дніпропетровщини

Універсальний дискатор SWIFTERDISC від BEDNAR забезпечує високу якість обробітку, адаптованість до екстремальних умов роботи та низькі експлуатаційні витрати. Це дає змогу досягнути бажаного результату, заощадивши кошти.

SWIFTERDISC XO 8000F у ТОВ «Агрофірма Орільська», що на Дніпропетровщині, придбали минулого року. Обробляли ним ґрунт перед посівом ріпаку.

– Нам сподобалося, як він вирівняв поле. Завдяки цьому змогли посіяти в суху землю й згодом отримали гарний результат, – розповідає Микола Купріянов, головний інженер ТОВ «Агрофірма Орільська».

У ТОВ «Агрофірма Орільська» вирощують кукурудзу, соняшник, ріпак, пшеницю та ячмінь на площі приблизно 5 тис. га. Угіддя обробляють за мінімальною технологією – оранку виконують раз на 3-4 роки.

Микола Купріянов, головний інженер ТОВ «Агрофірма Орільська»

– Раніше для роботи по стерні соняшнику ми шукали дискову борону або лущильник, і навіть якщо й траплялися дискатори, то нас вони не зацікавили. А коли побачили, як в одному з господарств працює SWIFTERDISC, вирішили придбати. З ним якість обробітку значно покращилася. Перевага цього агрегата в тому, що він працює також як лущильник, а для борони це досить складне завдання. SWIFTERDISC більш універсальний. За один прохід знаряддя подрібнює рослинні рештки, перемішує їх з ґрунтом, якісно обробляє його за допомогою агресивних дисків та крім того вирівнює площу.

Агрегатують знаряддя з трактором CASE IH потужністю 310 к.с. За 8 годин у господарстві встигають обробляти по 60 га, робоча швидкість становить 12 км/год і більше. Напрацювання поки невелике – приблизно 800 га. Стан агрегата хороший, нічого не зносилося.

– В обслуговуванні все просто, усі деталі легкодоступні. Якщо порівняти зі звичайною дисковою бороною, то її набагато важче змастити, а тут ще й необслуговувані підшипники. Для максимальної зручності в експлуатації ми встановили гідравлічне регулювання заднього котка з кабіни, – продовжує головний інженер агрофірми.

Агрегат купували у компанії «НФМ АГРО». Фахівці приїхали, зібрали знаряддя, перемастили, перетягнули колеса, навіть тиск у шинах перевірили й скоригували. Також провели інструктаж, показали механізатору всі налаштування.

У ТОВ «Агрофірма Орільська» – це перший агрегат від BEDNAR. Вирішальним чинником у придбанні стала цінова політика компанії. Співвідношення ціни та якості у SWIFTERDISC виявилося найбільш оптимальним серед імпортних агрегатів, тому вибрали саме виробника BEDNAR.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram