Український бренд HF Agro запускає серійне виробництво 6-метрової дискової борони GEKON

Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-17
Український виробник сільгосптехніки HF Agro запускає серійне виробництво 6-меторової дискової борони GEKON-6. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

Нова модель удосконалена дисками Super-Sharp. Порівняно зі звичайними сферичними дисками вони мають більшу кількість вирізів по краю диска (у диска Super-Sharp 20 вирізів, у сферичного диска — 9) та гострішу робочу кромку.

— Удосконалення конструкції шляхом комплектації дисками Super-Sharp надає безліч переваг. Це ефективне подрібнення великої кількості рослинних решток на полі, також полегшення проникнення диска в ґрунт. Крім цього, у процесі зношування робочий орган стає ще більш агресивним, що забезпечує довший строк експлуатації диска, — розповів президент компанії Роман Гіршфельд.

Він додав, що завдяки професіоналізму та злагодженій роботі команди освоєння та випуск нової техніки відбувається дуже швидко, а доставка агрегатів клієнтам — у точні терміни.

Нагадаємо, що минулого року бренд HF Agro успішно запустив серійне виробництво агрегатів з шириною захвата 3, 4 і 5 метрів. Дискові борони серії GEKON мають попит не тільки в Україні та країнах Європи, а й за океаном — компанія експортує техніку в Канаду.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram