Corteva та Володимир Дантес закликають міжнародний бізнес залишати ринок росії

Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-17
Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виступила партнеркою проєкту «Мамо, я ганяю тачки» українського співака, ведучого та блогера Володимира Дантеса (DANTES). Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

Колаборація покликана привернути увагу до важливості виходу глобального бізнесу з країни-агресорки та важливості підтримання виключно української економіки та гуманітарних проєктів допомоги постраждалим українцям.

— Для нас дуже важливо, щоб агресора підтримували якомога менше. Володимир має велику аудиторію шанувальників, які прислухаються до його думки. Тому співпраця з ним — це можливість донести наші заклики та цінності до активної молодої аудиторії, яка є основним рушієм змін, — прокоментувала Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі.

В інтеграціях до Youtube-шоу Corteva запросила знаменитість подивитися на роботу волонтерських ініціатив Let`s Help, «Картопляні війська» та «Звичайні люди», які підтримує Corteva. Багатотисячна аудиторія співака таким чином дізнається, наскільки ефективними може бути підтримка постраждалих на прифронтових та деокупованих територіях локальними волонтерськими фондами та ініціативами, коли їх партнером є відповідальний глобальний бізнес.

— “Мамо, я ганяю тачки” — це новий, адаптований, навіть прокачаний формат шоу про українські стартапи! Тепер замість стартапів – машини для ЗСУ, а замість підприємців — волонтери, які допомагають нам наближати перемогу. У кожному випуску я переганяю автівку для військових, а з собою в дорогу беру когось зі своїх друзів, щоб їхати було веселіше. Також це чудова можливість показати неймовірні проєкти, які реалізуються для підтримки українців, постраждалих від російської агресії, та відзначити роль в цьому відповідального та патріотичного глобального бізнесу, такого як Corteva Agriscience. Компанія не просто підтримує благодійні фонди, а одразу вийшла з ринків росії та білорусі, не підтримуючи економіку агресорів, які вбивають українців. Це гідний приклад, який треба наслідувати, — зазначив Володимир Дантес.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram