На польському ринку з’явилися дешеві російські огірки — тамтешні фермери обурені

Фото: warzywa.pl
Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-17
Аграрні медіа Польщі отримали інформацію, що на тамтешньому ринку з’явилися огірки з росії. Польський ринок обурений як самою ситуацією, так і тим, що ця продукція суттєво дешевша за польську.

Зокрема портал warzywa.pl отримав фото партії огірків з росії, які продають по 13 злотих за кілограм. Тоді як у неділю огірки від польських виробників коштували 20-21 зл./кг. Місцеві виробники зазначили, що у цю пору 13 злотих за кілограм — це нижче собівартості. Зараз у Польщі вона становить 15 зл./кг огірків.

Фото: warzywa.pl

Як видно з фото етикетки огірків, виробником продуктів є агрокомплекс “Иванисово” з московської області, а експортером — білоруська компанія “Территория овощей”. Відомий також імпортер цих огірків у Польщу — zakład ogrodniczy “WIERUSZEW”, яким керує Януш Павел Гумельт (Januzs Paweł Humelt).

Судячи з коментарів польських фермерів та учасників агроринку, це не перший випадок виявлення російських продуктів у Польщі. Найчастіше йдеться саме про реекспорт через білорусь. Найбільше польських фермерів у цій ситуації обурює наднизька вартість російських товарів, з якою польскі фермери конкурувати не можуть та неконтрольованість такого реекспорту з боку держави.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram