На ринку тракторів відчутним стає запит на вищу потужність та паливоощадність

Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-17
На ринку тракторів в Україні дедалі відчутнішим стає запит на вищу потужність. Ця тенденція не припинилась навіть з початком повномасштабної війни і за складної економічної ситуації. Про це йдеться у статті Вдалий вибір — трактор CLAAS AXION 950.

Продукт-менеджер ТОВ “Клаас Україна” Юрій Філатов вважає, що драйверами такої тенденції є зміна клімату, погодні виклики, здорожчання пально-мастильних матеріалів, нестача робочої сили, брак часу і, звичайно, зростання технологічності та енергоємності агрегатів.

— Сьогодні, вибираючи новий трактор, більшість сільгоспвиробників віддає перевагу більш потужним машинам, — зазначив Юрій Філатов. — Це загальноринкова тенденція. Наприклад, у лінійці AXION сьогодні попит змістився на 940-ву та 950-ту моделі — це 375 к.с. та 405 к.с.

Також він розповів, що важливим критерієм сьогодні є паливоощадність. CLAAS проводить багато демонстрацій тракторів для потенційних клієнтів і перше, на що звертають увагу в господарствах після “тест-драйву” — паливна економічність. Саме тому AXION привертає значну увагу. Разом з 400 кінськими силами, навідміну від тракторів аналогічної потужності з класичною коробкою передач, він витрачає на 10-15% менше пального на важких роботах і до 30% — на легких.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram