Дискові борони українського виробництва почали експортувати у Канаду

Редакція GrowHow.in.ua   2023-01-12
Український бренд аграрної техніки HF Agro розпочав експорт дискових борін GEKON у Канаду. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії. Виробник вже відправив за океан установки з шириною захвату 3 та 5 метрів.

Свою серію дискових борін GEKON у HF Agro називають флагманом бренду. Серед переваг цих борін виробник виділяє зручні налаштування та відсутність потреби обслуговування. Автоматичне стопоріння машини в транспортному положенні та система розкладання з гідравлічним захистом у рази спрощує експлуатацію техніки. GEKON забезпечує інтенсивне перемішування ґрунту та рослинної маси на глибину до 15 см, працює з максимальною швидкістю 20 км/год і легко впорається з роботою навіть в екстремальних умовах.

— Ми налагодили активні продажі на українському та європейському ринках. А тепер компанія HF Agro виходить на новий рівень, адже виконала перші експортні контракти в Канаду. Постачання на інший материк це вже зовсім інші логістичні та економічні масштаби. І говорить про те, що лінійка дискових борін GEKON затребувана та визнана не тільки в Європі, а й за океаном, — відзначив президент HF Agro Роман Гіршфельд.

В компанії додали, що канадські фермери використовують методи збереження ґрунту, щоб захистити свої землі, тому й вимоги до техніки та якості обробітку в них високі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram