Українську компанію AgriChain номінували на престижну нагороду Planet Purpose Awards

Редакція GrowHow.in.ua  2023-03-15
Компанію AgriChain номінували у всесвітній премії Planet Purpose Awards у категорії Dream Big. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

Номінація присвячена компаніям, які розширюють межі можливого, керуючись великою сміливою місією. Результати конкурсу оголосять наприкінці квітня на конференції Planet Explore Conference у Вашингтоні.

В AgriChain зазначили, що пишаються номінацією, адже Planet збирає світових лідерів усіх передових галузей. Однак участь у конференції компанія візьме у режимі онлайн.

— В умовах відкритої агресії з боку росії було прийнято рішення про участь в заході в режимі онлайн. Ми розуміємо, що кожен з нас повинен бути в Україні, на своїх місцях, та робити все для наближення невідворотної перемоги українського народу. А доки, разом з агропромисловим холдингом «Астарта-Київ», ми продовжимо фокусуватись на розвитку та популяризації культури цифровізації всієї галузі та кожного окремого аграрного підприємства, — наголосили в компанії.

Партнерство з Planet та налаштування інтеграції між AC Scout та світовою платформою Planet Labs по отриманню супутникових зображень полів (Planet Visual, Planet NDVI) в AgriChain назвали одним з ключових об’єднань минулого року. У компанії зазначили, що воно стало особливо важливим в умовах бойових дій в країні та необхідності віддаленого моніторингу стану посівів.

Другою важливою торішньою колаборацією вважають гуманітарний проєкт Common Help Ua. Він створений благодійним фондом «Повір у себе» на базі підприємств холдингу Астарта-Київ. Компанія AgriChain розробила та впровадила ІТ-рішення для проєкту (web-сайт, мобільні застосунки, CRM-систему). Серед партнерів проєкту такі компанії: WFP, Vodafone, Raiffeisen Bank, KFW, SkyUp, Glovo, Carlsberg, KSE, AgriChain, Astarta-Kyiv, Creatio та інші.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram