ФАО надасть малим агровиробникам Харківщини якісне насіння — вже можна реєструватися

Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-15
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розподілить високоякісні протруєні сорти насіння кукурудзи та соняшника від Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), серед 455 найбільш вразливих малих фермерів у Харківській області. Про це GrowHow повідомила пресслужба ФАО в Україні.

У проєкті можуть взяти участь юридичні особи (фермерські господарства та товариства з обмеженою відповідальністю) та фізичні особи-підприємці, які мають зареєстровані сільськогосподарські угіддя на Харківщині площею від 10 до 500 гектарів.

Заявки на насіння потрібно подавати через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 19 березня 2023 року. Заявники, які відповідають критеріям, можуть вибрати, що вони бажають отримати: 10 посівних одиниць насіння соняшника або 20 посівних насіння кукурудзи.

Загалом ФАО розподілить 3 200 посівних одиниць насіння соняшника та 2 700 посівних одиниць насіння кукурудзи, що дозволить засіяти до 10 700 га землі. Ця підтримка дозволить фермерам захистити свої джерела доходу та відновити ланцюжки доданої вартості в сільському господарстві, що були зруйновані війною.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram