“Агрокебети” запрошують аграріїв до участі у безкоштовному навчальному проєкті

Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-15
Освітній проєкт «Агрокебети» спільно з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» розпочинають перший напрямок проєкту «АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво», який реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Про це GrowHow повідомили у PR-відділ освітнього проєкту АгрокебетиPRO.

Напрямок «Менторська підтримка в агро» стартує вже 16 березня 2023 року о 14:00-15:00 год. Розпочнеться вона із лекції «Через soft skills до агровершин». Участь у заході безоплатна, однак реєстрація обов’язкова. Лекція відбудеться в онлайн форматі, тому взяти участь можуть усі охочі.

Модератором лекції буде керівник освітнього проєкту «Агрокебети» Анатолій Циркун. Спікером-ментором — Вадим Скрипник, директор сільськогосподарського виробництва агропромхолдингу «Астарта-Київ». Він говоритиме на ряд важливих мотиваційних тем, зокрема, про навчання як інструмент знайомства з собою; важливість ділитися досвідом; адекватну оцінку своїх можливостей тощо.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram