У вівторок, 26 листопада, в Бухаресті відбулася торгова місія українських виробників плодоовочевої продукції. Захід організовано Українською плодоовочевої асоціацією (УПОА) за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), передає East-fruit.
Як повідомив економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак, у ході торгової місії українських виробників до Румунії проходять B2B переговори з імпортерами серед яких представники провідних румунських мереж супермаркетів і байєри плодоовочевої продукції.— 2,5 години переговорів між українськими експортерами та румунськими мережами супермаркетів і імпортерами, а байєри й далі підходять, — кажучи про інтерес до українських учасників торгової місії, зазначив Ярмак.

Економіст інвестиційного департаменту ФАО також зазначає, що попри те, що Україна і Румунія є географічними сусідами, сьогоднішній захід є першою торговою місією українських представників плодоовочевого бізнесу в Румунію.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram