Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) оголосив про відкриття нової грантової програми «Малі екологічні гранти». Бюджет всієї грантової програми становить 125 тисяч канадських доларів.

Про це розповів менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва Дмитро Ніколаєв під час прес-конференції в рамках ІІІ Міжнародного конгресу «Органічна Україна 2019», який проходить в Одесі, передає Agroportal.ua.

— Нова програма грантів спрямована на екологічну складову. Ми розраховуємо, що в результаті реалізації програми грантів сільгоспвиробники знизять навантаження на навколишнє середовище і отримають додаткову вартість продукції. Серед учасників програми можуть бути виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших продуктів плодоовочівництва як з органічної сертифікацією, так і без неї, постачальники обладнання та IT-інструментів. Обов’язкова умова для участі — офіційно зареєстрований бізнес, це може бути ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ, — зазначає Дмитро Ніколаєв.

За його словами, розмір грантової допомоги від 8 до 12,5 тисяч канадських доларів на один проект. Результати грантового конкурсу оглашать до вересня 2019 року.

Гранти можуть бути спрямовані на такі цілі:

– засоби виробництва для виробників з органічної сертифікацією (підтримуються будь-які ідеї, пов’язані з додатковим прибутком в рамках органічного бізнесу);

– засоби виробництва для всіх виробників (підтримуються будь-які ідеї, пов’язані зі зменшенням негативного впливу на навколишнє середовище, переваги будуть віддаватися заявкам, в яких в тому числі буде очікування додаткового прибутку в рамках впровадження нових засобів виробництва);

– для постачальників обладнання та IT-інструментів доробка існуючого обладнання/сервісу, які вирішують проблеми безпеки продуктів або проблеми, пов’язані з навколишнім середовищем.

Дмитро Ніколаєв зазначає, що не розглядатимуться стартапи, гранти спрямовані на розвиток вже існуючого бізнесу.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram