У травні попит на пільгове кредитування від українського бізнесу був рекордним. За програмою “Доступні кредити 5-7-9%” щотижня банки видавали кредитів на близько 4 млрд грн. Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки.

За минулий тиждень бізнес отримав 3,9 млрд грн кредитів за програмою 5-7-9%. Як зазначив заступник Міністра економіки України Олександр Грибан, це свідчить про прагнення підприємців якнайшвидше відновити чи продовжувати свою діяльність.

Загалом з початку дії програми підприємці отримали 42 476 кредитів на загальну суму 117,9 млрд грн. Серед них: антикризових кредитів 58,5 млрд грн, на рефінансування попередньо отриманих кредитів 26,4 млрд грн, на інвестиційні цілі 10,3 млрд грн, на антивоєнні цілі 5,6 млрд грн. Окрім того, понад 17 млрд грн кредитних коштів отримали аграрії на підтримку своєї діяльності.

Читайте також: З початку війни відбулося понад пів тисячі земельних аукціонів

Саме підприємства зі сфери сільського господарства найчастіше кредитуються за пільговою програмою. Активно залучає кредитування під державні гарантії також бізнес зі сфер торгівлі та виробництва і промислової переробки. Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Київська області та м. Київ.

Нагадаємо, що за програмою “Доступні кредити 5-7-9%” можна залучити до 60 млн грн під 0% на період дії воєнного часу +1 місяць з гарантією від Уряду на рівні 80%.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram