Із моменту введення воєнного стану відбулося 524 аукціони з оренди та продажу земельних ділянок на загальну суму 90,6 млн грн. Про це повідомили “Prozorro.Продажі”.

Усього станом на сьогодні в системі оголошено 4 993 аукціонів із оренди та продажу землі. Ці лоти оцінюються в 1 млрд 429 млн грн. Загальна площа земельних ділянок за ними 27 276 га.

Аукціонів із оренди землі наразі в системі 3237 із загальною площею в близько 23 тис. га. Аукціонів із відчуження землі 1756, загальна площа такої землі становить майже 3400 га.

NB: Зростання ціни на торгах становить у середньому 200%.

Аукціонів, які стосуються суто с/г землі, в системі оголошено 3636 2589 із оренди та 1047 із продажу. Ці лоти охоплюють площу ділянок в понад 25 тис. га, а оцінюються загалом у 431 млн грн. Серед найактивніших організаторів за оголошеною вартістю лотів залишаються: Львівська, Київська, Закарпатська, Одеська та Івано-Франківська області.

Читайте також: Війна: яких змін до земельного законодавства варто очікувати найближчим часом

Нагадаємо, що 24 березня Верховна Рада України дозволила не проводити аукціони з оренди с/г землі державної та комунальної власності на період воєнного стану. Але це не стосується всіх інших видів земель. Також зміни не впливають на приватних осіб вони, як і раніше, мають змогу оголошувати в системі Prozorro.Продажі торги з продажу та оренди с/г землі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram