У світовому сільському господарстві зростає актуальність інтегрованого вирощування. Тобто об’єднання, узгодження, упорядкування в єдину систему різних підходів до господарювання. Про це йдеться у матеріалі Захист рослин у майбутньому повинен змінитися.

Формування фактично нового підходу на основі вже відомих та відпрацьованих важливе в контексті втримання балансу між врожайністю, якістю та еколого-соціальними правилами.

У забезпеченні світового продовольства ключовими є висока врожайнсть та якість аграрних культур. Для них у свою чергу важливим є захист рослин. Саме у сфері ЗЗР інтегрований метод особливо актуальний.

NB: Без його впровадження фермери можуть опинитися у замкнутому колі між постійно зростаючою стійкістю рослин і дедалі жорсткішими правилами внесення захисту.

Аналітики сходяться на тому, що традиційному сільському господарству слід адаптуватися до вимог “інтегрованого вирощування сільськогосподарських культур”, беручи до уваги способи вирощування та посіву, вибір сортів, сівозміну, вирощування проміжних культур, підсіви та інші фактори.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram