Товарообіг селекційної компанії DSV зріс на 15%, а результати – подвоїлися

За 2021/2022 фінансовий рік компанія Deutsche Saatveredelung AG (DSV / ДСВ) знову покращила результати, як порівняти з попереднім роком. DSV груп досягнула об’єму продаж на рівні 240,6 мільйонів євро, що становить +15% відповідно до минулого року. EBT компанії – 17,9 мільйонів євро.

Про це повідомляють на сайті компанії.

– Ми дуже раді нашому бездоганному результату, що відображає як завдяки нашій селекції та інноваційним системам вирощування DSV може досягати успіху в середовищі, що змінюється. Завжди дивитися у майбутнє та прислухатися до землі – це наш рецепт успіху. Основний девіз, що відображений у нашій поточній кампанії, яка присвячена святкуванню 100-річчя DSV в 2023 році – «Давайте повернемось до землі». Це тому, що ми завжди ставимося обачливо до землі, а своєю роботою ми сприяємо здоров’ю ґрунту, а отже стабільному успіху сільського господарства, – сказав Др. Ейке Хупе, член виконавчої ради, відповідальний за продажі, управління продуктами, маркетинг, селекцію та обслуговування клієнтів.

Загальна інвестиційна потужність компанії 2021/22 фінансового року становить 16,1 млн євро (минулий рік – 7,5 млн євро). Основний інвестиційний фокус був спрямований на придбання компанії Northstar Seeds Ltd, Канада та модернізацію селекційно-дослідних станцій DSV.

– Подальша інтернаціоналізація є однією з наших найважливіших цілей. З придбанням канадської компанії Northstar Seeds Ltd, 01 липня 2022 року, ми розширюємо нашу присутність у Північній Америці. Крім того, на сьогодні DSV має незалежні дочірні компанії в Європі, Північній та Південній Америці, що дає нам змогу послідовно реалізовувати свої цілі, – сказав Клайв Кроккемаєр, член виконавчої ради, відповідальний за фінанси, персонал, закупівлю та виробництво.

Довідково:

Deutsche Saatveredelung AG (DSV) – німецька селекційна компанія зі 100-річною історією.

DSV бере свій початок із 1923 року як компанія, що виробляла насіння кормових культур для фермерів, що її заснували. На сьогодні DSV є одним зі світових лідерів у селекції ріпаку, зернових культур, а також кормових та газонних трав. Крім материнської компанії, DSV представлена дочірніми компаніями у Франції, Данії, Нідерландах, Аргентині, Польщі, Великобританії, Канаді та Україні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram