Німецька селекційна компанія DSV придбала канадську Northstar Seed

Німецька селекційна компанія Deutsche Saatveredelung AG (DSV) оголосила про придбання 100% акцій канадської компанії Northstar Seed Ltd., що займається розмноженням насіння. Підписання угоди відбулося 7 квітня 2022 року. Завершення угоди очікують протягом найближчих місяців. Вартість купівлі не розголошують.

Про це повідомляють на сайті компанії DSV (ДСВ).

– Ми раді, що завдяки цьому стратегічному рішенню в майбутньому зможемо забезпечити постачання насіння з Північної Америки та Канади. Завдяки цьому придбанню ми можемо збагатити наше портфоліо новою генетикою, щоб ще краще задовольняти потреби наших клієнтів у всьому світі, – сказали у своєму зверненні голова правління DSV Клайв Крюкемаєр та д-р Ейке Хупе.

Завдяки цьому придбанню DSV не тільки керуватиме власними ділянками розмноження насіння в Канаді та Північній Америці, а й отримає доступ до ринку Канади, а також Північної та Південної Америки, значно розширюючи свою присутність на континенті.

– Відколи DSV стала новим акціонером Northstar Seed Ltd., ми впевнені, що зможемо розширити наш бізнес у всьому світі – це безпрограшне рішення для обох компаній, – наголосили Дон Поллок і Роб Вульф, засновник і керівний директор Northstar Seed.

Довідково: 

Deutsche Saatveredelung AG (DSV/ДСВ) є однією з провідних компаній у Німеччині з селекції та насінництва рослин з річним оборотом понад 210 мільйонів євро. Компанія має майже 100-річну історію. DSV є постачальником повного спектру послуг на ринку насіння: від досліджень і селекції, виробництва, обробки та розповсюдження насіння до компетентних консультацій на місці. Понад 700 співробітників працюють у DSV в Німеччині та за кордоном.

Northstar Seed – канадська компанія з виробництва насіння, яка обслуговує ринки Канади та в усьому світі. Спеціалізується на виробництві, маркетингу та розповсюдженні кормів, дерну, покривних культур та насіння трав. Заснована 1982 року передовою групою виробників насіння люцерни, Northstar Seed відома якістю, видатним сервісом та інноваційними рішеннями.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram