На одній з основних і найбільших селекційно-дослідних станцій ДСВ в Тюле, неподалік Лібштадта, на Заході Німеччини розпочали проєкт розширення та модернізації. Об’єм загальних інвестицій в модернізацію складатиме 3,15 млн євро.
Про це повідомляють на сайті компанії «ДСВ-Україна».
Станція в Тюле, що була побудована 1974 року, є важливою частиною науково-дослідної та селекційної роботи ДСВ. За останні 6 років тут побудовані багатофункціональні зал та оранжерея. Будівництво нової теплиці на станції буде продовженням інвестицій в селекцію. Розпочати планують у грудні цього року і завершити будівництво за рік.
Нова теплиця, що матиме площу 705 м², буде побудована за новітніми стандартами та відповідатиме сучасним вимогам селекції. Вона буде оснащена світлодіодним освітленням, системою автоматичного настільного зрошення та клімат-контролем. Це надасть можливість збільшити кількість циклів випробувань та експлуатувати теплицю безперервно впродовж усього року. Цілорічний цикл використання теплиці стане можливим завдяки системі охолодження влітку, що було неможливим у теплицях старого зразка, які були побудовані ДСВ 1974 та 1992 рр. Крім того, система інноваційного світлодіодного освітлення також допоможе значно знизити енергоспоживання. Деякі сучасні методи селекції вперше зможуть застосовувати цілий рік, чого не можна було досягнути раніше. Новітні ізоляційні та гігієнічні умови значно покращують управління якістю в різних селекційних програмах.
– Завдяки модернізації селекційно-дослідної станції, ми можемо гарантувати дотримання високих вимог поводження зі селекційним матеріалом, а наші сорти можуть бути виведені швидше. Отже, ми тримаємо курс на покращення якості, щоб продовжувати надавати нашим клієнтам ефективні та інноваційні сорти та гібриди, – зазначають у компанії ДСВ.
Довідково:
DSV – провідна німецька компанія у сфері рослинництва, із понад 100-річною історією. Основою діяльності є селекція трав’яних культур, ріпаку, озимих зернових, кукурудзи (збут), злаків і проміжних культур. Компанія має велику кількість різних станцій з виведення нових видів насіння, розташованих у всіх кліматичних зонах Європи.
Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram