У Торгово-промисловій палаті України роз’яснили, який пакет документів необхідно подати для одержання сертифікату про форс-мажорні обставини.

— Підготувати потрібні документи нескладно, враховуючи, що заявник як ніхто краще  знає про свої зобов’язання. Торгово-промислові палати постійно надають безкоштовні консультації і роблять усе, аби максимально спростити цей процес, — йдеться у повідомленні.

Вся загальна інформація розміщена на сайті ТПП України у розділі «Послуги – Засвідчення форс-мажорних обставин». Тут є форми заяв та зразки їх заповнення, а також тарифи, рахунок та акти.

Крім того, враховуючи складну ситуацію, в якій опинились більшість підприємців  на території України у зв’язку карантином, введеним Кабінетом Міністрів України, та запровадженням обмежувальних заходів у відповідних сферах, у ТПП спростили процедуру подання заяви.

— Більшість звернень, які ми одержуємо, пов’язані з неможливістю виконання договірних зобов’язань. Якщо ваш випадок тотожний, то  в такому разі вам знадобиться  мінімальний пакет документів:

  • відповідна форма заяви, підписана керівником підприємства;
  • копія договору;
  • копія наказу (розпорядження) у зв’язку з необхідністю припинення діяльності на підставі відповідних нормативно-правових актів;
  • повідомлення (сповіщення іншої сторони).

Надсилати документи слід в електронному варіанті на електронну адресу: ucci@ucci.org.ua.

До речі, заявник має право звертатися до ТПП за засвідченням форс-мажорних обставин у разі вже порушеного строку виконання зобов’язання у зв’язку з введеним карантином.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram