Зниження прогнозів виробництва пшениці у порівнянні з минулим роком для США, ЄС та України підтверджується попередніми даними по врожайності. Така ситуація сприяє підвищенню цін, про це повідомляє Grain Trade.

— Ринок французької пшениці слідом за Чикаго вчора виріс до місячного максимуму на тлі зниження МСГ Франції прогнозу виробництва м’якої пшениці на 21%, зменшення експертами FranceAgriMer прогнозу її експорту до третіх країн на 43%, а також зменшення прогнозів виробництва пшениці для України та Росії. Котирування м’якої пшениці в Чикаго оновили місячний максимум на даних про неоднорідну врожайність пшениці в Канзасі, де показники коливаються в межах 20-55 бушелів/акр, що в середньому складає 40 бушелів/акр. Напередодні виходу звіту USDA аналітики знизили прогноз врожаю пшениці в США до 50,3 млн т. Також ціни підтримав і спекулятивний чинник, оскільки інвестори масово закривають короткі позиції, — йдеться у повідомленні.

Ф’ючерси на чорноморську пшеницю вчора також виросли на 2% до 207 $/т для серпневих та 209 $/т для вересневих контрактів, що підтримає ціни на пшеницю в Україні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram