Працівники шведського заводу Väderstad виготовили спеціальні печі для українських військових і цивільних

Фото: Väderstad Україна
Редакція GrowHow.in.ua 2022-11-23
На початку листопада компанія Väderstad в Україні отримала 152 металеві пічки від головного офісу Väderstad AB. Зараз співробітники Väderstad в Україні разом із ГО «Шведська Бізнес Асоціація» доставляють печі до благодійних та волонтерських організацій, які передаватимуть їх далі для цивільних та військових. Про це повідомила пресслужба компанії.

Ці печі власноруч виготовили працівники шведського заводу у позаробочий час. Спеціальний дизайн для них розробили шведські інженери. Ці печі компактні, універсальні і легкі. Їх можна використовувати для обігріву приміщень та приготування їжі.

— Нам відомо, що дуже багато колег старанно та дуже швидко виготовляли їх під координацією Моргана Коліна. І ось печі вже в Україні і вони прямують до тих, хто їх найбільше потребує. Це люди, які не мають можливості обігріти будинки чи тимчасові укриття в яких перебувають, не мають можливості приготувати собі їжу, так як відсутнє опалення і електроенергія, оскільки інфраструктура повністю зруйнована і відновити її не має можливості через тривалі бойові дії, — розповіли у Väderstad Україна.

Розробники печей передали креслення усім для розповсюдження серед виробників. Компанія готова їх передати у зручному форматі будь-якій майстерні. Усі зацікавлені у цих кресленнях та інструкції з виготовлення таких пічок можуть написати Väderstad Україна у соціальних мережах Facebook або в Instagram.

У компанії зазначили, що потреба у таких металевих пічках просто величезна. Перше замовлення 50 шт печей було заброньоване впродовж 48 годин. Наступні 112 — ще за 48 годин після їх прибуття на склад.

Нагадаємо, що раніше генеральний директор ТОВ «Ведерстад» Віталій Філатов у інтерв’ю GrowHow розповів, що компанія відразу після повномасштабного вторгнення, 25 лютого, перерахувала 2 мільйони гривень до бюджету України — на підтримку українських збройних сил. Також ще перед повномасштабним вторгненням росії, розуміючи, що бюджет України потребуватиме коштів, товариство «Ведерстад» добровільно авансом сплатило податок на прибуток, а це понад 3 мільйони гривень.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram