Цьогоріч Україна вперше була представлена окремим павільйоном на Конференції ООН зі зміни клімату

Фото: НААН
Редакція GrowHow.in.ua  2022-11-25
Цьогоріч Україна вперше була представлена окремим павільйоном на Конференції ООН зі зміни клімату, яка проходила у Шарм-ель-Шейху в Єгипті. Як повідомила пресслужба Національної академії аграрних наук, ключовим завдання стенду було продемонструвати на весь світ згубний вплив війни росії проти України та заручитися міжнародною підтримкою для відбудови нашої держави.

Під час заходу з доповіддю виступила директорка Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН Раїса Вожегова. Вона презентувала діяльність української наукової установи, акцентувавши увагу на потужній роботі Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН.

— Основні заходи, які розробляють науковці установи, адаптовані до сучасних природних умов та реалізують державну політику в напрямі пом’якшення впливу кліматичних змін на функціонування продовольчих систем, — зазначила науковиця.

Окрім того, у центрі українського павільйону була розміщена інсталяція у вигляді вирви від снаряду. Таким чином делегація продемонструвала світу інформацію про вірність України кліматичним цілям, а також засудила кліматичні злочини рф та їхні глобальні наслідки.

За 2 тижні роботи конференції в українському павільйоні провели 30 заходів і його відвідали понад 4500 учасників. Серед них Спеціальний представник Президента США з питань клімату Джон Керрі, американська дипломатка та політологиня, адміністраторка Агентства США з Міжнародного розвитку USAID Саманта Павер, спікерка Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі, президент СОР26 Алок Шарма та інші високопосадовці та представники делегацій країн з усіх континентів світу, журналісти, науковці та представники міжнародних та неурядових організацій.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram