ІТ-компанія AgriChain постійно оновлює та доробляє свої рішення, і надає великого значення одному зі своїх флагманських продуктів системі управління земельним банком AgriChain Land, адже кожен фермер знає, що агробізнес починається з ефективного управління основним сільськогосподарським активом земельним банком. Про це повідомляє пресслужба компанії.

— На створення системи AgriChain Land пішло два роки, а процес вдосконалення є постійним, щоб забезпечити максимальний комфорт для користувачів продукту та створити додану вартість для бізнесу клієнтів, з перших місяців впровадження, — йдеться у повідомленні компанії.

Одним з останніх покращень стало рішення про інтеграцію з сервісом аналітики та даних про земельні ділянки VkursiZemli. Сервіс може допомогти агробізнесу та громадам працювати використовувати інформацію про землю, їх власників та користувачів з відкритих державних реєстрів.

Відтепер користувачі AgriChain Land можуть отримувати дані реєстрів безпосередньо з системи. Інтерфейс для використання VkursiZemli знаходиться у розширеній формі картки ділянки на вкладці “Інформація з реєстрів”.

Впроваджений функціонал дає можливість отримувати найактуальнішу інформацію з:

  • Публічної кадастрової карти України (ПККУ);
  • Державного земельного кадастру (ДЗК);
  • Державного реєстру речових прав (ДРРП);
  • Порталу нормативно грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення (НГО).

Ця інформація надходить напряму з серверів Міністерства юстиції України та інших державних відомств, тому всі дані актуальні тією мірою, в якій актуальні дані в офіційних державних реєстрах.

Користувачі також можуть відстежувати зміни, як по окремій земельній ділянці, так і по контрагенту (пайовику). Саме цей інструмент підвищує безпеку земельного банку, який повідомляє користувачів системи про незаконні реєстраційні дії щодо ділянок. Оновлення та моніторинг даних у реєстрі є зручним та важливим інструментом аудиту експертів земельної служби у сільськогосподарських компаніях.

Завдяки інтеграції AgriChain та VkursiZemli, агробізнесмен отримує всі необхідні дані з єдиного «діджитал-вікна». Така співпраця не тільки розширює ефективний набір інструментів управління земельним банком, але також наводить порядок в документах та збільшує дохід компанії в цілому. Бізнес буде знати, що він орендує, що обробляє та який прибуток з цього може мати.

AgriChain та VkursiZemli це гарний приклад співпраці українських IT-розробників, які об’єднуючи власні розробки, не на словах, а на ділі, долучаючись до реальних змін в аграрному секторі економіки держави.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram