Компанія “КУН-Україна” вже незабаром представить українським аграріям новий самохідний обприскувач KUHN Fighter 3000. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Представники українського офісу назвали основні технічні характеристики. Зокрема, обприскувач KUHN Fighter буде доступний з шириною штанги 30 м. Остання обладнана системою стабілізації EQUILIBRA, ця інноваційна технологія забезпечує найкращу стабілізацію штанги від усіх можливих типів коливань. Бак оприскувача виконано з нержавіючої сталі місткістю 3000 л. Машина обладнана двигуном Cummins QSB об’ємом 4,5 л, який видає 195 к.с. Сучасна гідростатична трансмісія BOSCH 4х4 з електронним контролем зчеплення кожного окремого колеса забезпечує неймовірну прохідність обприскувача. Ширина колії обприскувача налаштовується від 2,6 до 3,2 м.

Новий обприскувач має підвищений кліренс — 1,6 м. Крім цього, компанія заявляє, що наявність паливного бака на 200 л надає значну автономність роботі двигуна, і водночас не збільшує вагу машини. До речі, вага машини становить всього 8 630 кг, що дозволяє заходити весною в поле на тиждень раніше, ніж це можуть інші обприскувачі. Технічні фахівці відзначають зручність експлуатації та обслуговування обприскувачів KUHN, бо всі потрібні вузли знаходяться в легкому доступі.

— Оприскувач KUHN Fighter 3000 розроблено спеціально для середніх і великих господарств України. Для цього на заводі моделі збільшили місткість баку з 2500 до 3000 літрів. KUHN Fighter 3000 буде доступний з системою KUHN TELEMETRY та офіційною гарантією 3 роки. Технологія KUHN TELEMETRY дозволяє в режимі реального часу контролювати всі параметри роботи агрегату з персонального комп’ютера та навіть з мобільних пристроїв. FIGHTER вже прямує до України і ми впевнені, що цей оприскувач завоює популярність в українських аграріїв, — наголошують у компанії “КУН-Україна”.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram