Інокулянт Різолайн® виробництва української компанії БТУ-ЦЕНТР став першим і єдиним українським інокулянтом, який отримав офіційну реєстрацію в Європейському Cоюзі.

Його визнали ключові органічні сертифікаційні органи ЄС FiBL, Demeter International, Bioland, Naturland та ін.  Препарат пройшов багаторівневу перевірку в акредитованих лабораторіях ЄС, науково-дослідних установах та фермерських господарствах Німеччини та Франції. На ринку України продукт вже майже 6 років, його ефективність підтверджена у 145 польових дослідженнях у 10 країнах. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Реєстрація в Європейському Союзі та визнання якості головними органами сертифікації для  органічного землеробства ще одне підтвердження того, що в Україні можуть робити якісні продукти світового рівня. І ми у БТУ-ЦЕНТР черговий раз це підтверджуємо. Наші технології унікальні в рамках світу. Мікробними препаратами виробництва БТУ-ЦЕНТР користуються в Німеччині, Нідерландах, Болгарії, Литві, Словаччині, Сербії, Казахстані, Молдові, Білорусі, Грузії та інших країнах світу. Ми входимо у 25% найбільших виробників біотехнологій для сільського господарства світу та робимо все, щоб пропонувати аграріям економічні та екологічні рішення, які показують ефективність, розповідає генеральний директор групи компаній БТУ-ЦЕНТР, канд. с.-г. наук Владислав Болоховський.

Як повідомляють у компанії, БТУ-ЦЕНТР проводить постійний контроль за якістю інокулянтів відповідно до вимог ІSO-9001, згідно з якими контролюються та ведуться протоколи кожної стадії напрацювання продукту. Мікробіологи впродовж усього процесу виготовлення слідкують за чистотою культури, її автентичністю, адже лише так можна гарантувати отримання препарату саме з тим штамом, який взяли на початку робіт з музею. Це також дає можливість зберегти високу концентрацію мікроорганізмів не лише у момент виходу препарату з заводу, але й забезпечити високий титр на насінні безпосередньо у полі.

NB: Різолайн® інокулянт з високою концентрацією чотирьох штамів симбіотичних бактерій Bradyrhizobium japonicum. Склад пристосований до різних ґрунтово-кліматичних умов, що забезпечує ефективнішу азотфіксацію та підвищення врожайності, покращує агрохімічні та фізичні показники ґрунту й забезпечує рослини речовинами, що стимулюють ріст. Завчасність обробки 7 днів до висіву за використання разом з протектором Різосейв®, який йде в комплекті з інокулянтом.

Більше про інокулянти БТУ-ЦЕНТР читайте за посиланням.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram