Перші чотири українські підприємства отримають державні гранти на розвиток садівництва

Міністерство аграрної політики та продовольства України погодило надання перших чотирьох грантів для закладки садів та ягідників. Загальна сума, яку отримають підприємців становить 16,8 млн грн. Про це повідомила пресслужба Мінагро.

Гранти отримають: ТОВ «Бонелет» (Одеська обл.); ТОВ «Сад Переяслава» (Київська обл.), ТОВ «Органік Захід-груп» (Львівська обл.) та ФГ «Житні лани» (Івано-Франківська обл.).

Загалом за останній місяць Ощадбанк опрацював заявки від 61-го агропідприємства. 40 з них передав на розгляд Мінагрополітики 40. Робочі групи Міністерства вже опрацювали 23 заявки і за чотирма вищезгаданими погодили надання гранту. Наразі на розгляді перебуває ще 1 заявка на отримання гранту для створення або розвитку тепличного господарства та 16 на закладку саду.

Як розповів Міністр аграрополітки Микола Сольський, гранти з теплиць дозволяють агропідприємцям залучити до 7 млн грн, під закладку садів до 10 млн грн. Загалом на програму держава виділить 16 млрд грн.

Так в умовах війни Уряд закладає надійну платформу для підтримки економіки. Вона дасть поштовх збереженню і створенню робочих місць, сплаті податків у державну казну. Агро завжди було драйвером розвитку української економіки. І сьогодні, у час постійних викликів для нашої країни час, саме ця галузь може і готова стати основою для розвитку малого й середнього підприємництва в Україні, зазначив Микола Сольський.

Нагадаємо, у червні КМУ започаткував фінансову підтримку бізнесу в рамках урядової програми «єРобота». Підприємці мають змогу отримати урядові гранти на навчання, створення та розвиток власної справи. Міністерство аграрної політики та продовольства України курує з них два напрями, які стосуються розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства. Кожну заявку Мінагрополітики опрацьовує впродовж 10 робочих днів після надходження від Ощаду.

За умовами кожної з програм учасник зобов’язується вести діяльність не менше 5 років, сплачувати податки в бюджет, а також створити визначену кількість робочих місць.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram