Верховна Рада утворила тимчасову слідчу комісію (ТСК) з розслідування незаконного та неефективного користування та розпорядження землями державної та комунальної власності. Повідомлення про відповідну ухвалу розміщене на сайті ВРУ.

До ТСК увійшло 10 народних депутатів. Орган розслідуватиме можливі факти незаконності підстав передачі у власність та користування земель державної власності до набрання чинності ЗУ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин”.

Також ТСК займатиметься розслідуванням можливих фактів незаконного та неефективного користування та розпорядження землями державної та комунальної власності, у тому числі переданими у комунальну власність відповідно до вищезгаданого Закону.

Розслідуватимуть і повноту надходжень до бюджетів плати за землю та інших податків, пов’язаних із користуванням землями сільськогосподарського призначення. А також наявніть актуальних відомостей про межі територій територіальних громад в обсязі, що дає змогу розмежувати землі територіальних громад.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram