Українські тепличні комбінати вийшли на ринок з новим оборотом огірка. Про це повідомили аналітики проєкту EastFruit.

На початку зими багато представників тепличної галузі України не були впевнені у старті нового сезону через різке зростання вартості енергоносіїв. Проте сьогодні низка комбінатів вже вийшла на ринок з новою продукцією.

Водночас аналітики  зазначили, що подорожчання енергоресурсів внесло свої корективи у вартість продукції нового обороту. Так, перші партії гладких огірків надійшли на ринок по 80-82 грн/кг, що в середньому на 10% дорожче, ніж коштували перші партії огірків минулого року.

NB: Перші партії тепличних огірків на українському ринку з’явилися фактично в ті ж терміни, що й рік тому.

Ціна на пухирчасті огірки зросла ще стрімкіше в середньому на 17%. На сьогодні тепличні комбінати готові їх відвантажувати не дешевше за 90-95 грн/кг і зростання цін у цьому сегменті продовжується.

Аналітики зазначили, що розпочати сезон продажу українського тепличного огірка нового обороту з таких високих цін дало змогу стрімке скорочення кількості імпортної продукції, зокрема огірків з Туреччини. Водночас більшість ключових гравців ринку сходяться на думці, що зі збільшенням вибірок огірка ціни на нього почнуть знижуватися.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram