Кабінет Міністрів затвердив постанову, яка посилює контроль за діяльністю операторів у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції. Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки.

Документ зебезпечує Держпродспоживслужбі повноваження для здійснення ефективного контролю за діяльністю операторів у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.

Постанова дозволить Держпродспоживслужбі застосовувати єдині критерії, за якими оцінюватиметься ступінь ризику від провадження оператором діяльності у органічній сфері, — зазначив заступник Міністра економіки України — Торговий представник України Тарас Качка.

Урядовці вважають, що таке рішення підвищить відповідальність виробників за наповнення ринку якісною органічною продукцією.

Читайте за темою: Українці споживають органічні продукти менш, ніж на 1 євро на рік

Постанова також затвердила Порядок визначення періодичності здійснення планових заходів державного контролю операторів. Окрім у документі прописали форму акту категоризації потужності оператора, який щорічно складатимуть інспектори територіальних органів Держпродспоживслужби.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram