Нові можливості для агроспеціалістів: стартує напрям «Працевлаштування» від проєкту «АгрокебетиPRO»

Редакція GrowHow.in.ua   2023-05-26
Освітній проєкт «Агрокебети» спільно з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» продовжують реалізувати проєкт «АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво», за сприяння проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Як повідомили GrowHow в інформаційному відділі «Агрокебетів», розпочався другий напрям проєкту — «Працевлаштування», який відкриває ще більше можливостей для студентів та молодих спеціалістів, які прагнуть розвиватися в агросфері.

Основна мета — допомогти охочим та зацікавленим аграріям у кар’єрному розвитку та підтримці постраждалому бізнесу.

Напрямок складатиметься із:

  • 10 вебінарів з експертами;
  • публікації вакансій у Telegram-каналі;
  • детального розбору резюме учасників.

Перша лекція напряму відбудеться 29 травня о 14:00 год, за участю експертки ринку праці Тетяни Пашкіної. Тема онлайн-зустрічі: «Загальний огляд аграрного ринку праці: тренди, можливості, географічні особливості».

Зустріч охопить такі теми як ситуація на ринку кандидатів, загальний огляд ринку, підстави для розвитку фахівців. Також говоритимуть про те, як стати бажаним кандидатом для роботодавців.

Друга лекція відбудеться 1 червня о 14:00 год, за участю директорки з персоналу та комунікацій Cygnet Agrocompany Ольги Петренко. Тема онлайн-зустрічі: «Як знайти своє місце на ринку праці в агро?». На ній учасниці та учасники разом з’ясують:

  • яких спеціалістів потребує агросфера;
  • на що звернути увагу обираючи роботодавця;
  • які можливості агро відкриває перед кандидатом.

5 червня проєкт запрошує на лекцію із керівницею відділу персоналу аграрної компанії «ІМК» Анастасією Сень. Тема зустрічі: «Інтерв’ю з рекрутером: секрети успіху». 8 червня відбудеться вебінар з директоркою з маркетингу групи компаній SmartFarming, Мариною Ковальовою. Тема зустрічі: «Соцмережі vs резюме, або як розвивати особистий бренд онлайн».

15 червня відбудеться семінар зі старшою фахівчинею з розвитку бренду роботодавця ОККО, кар’єрною експерткою Happy Monday Любов’ю Шинкарьовою. Тема зустрічі: «Шляхи пошуку вакансій: значення ваших соціальних мереж в пошуку роботи».

Читайте такожАграрний ринок праці відновився на 80% від початку повномасштабного вторгнення

Учать у всіх заходах безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації. Зареєструватись та отримати вільний доступ до 10 прямих етерів можна за ПОСИЛАННЯМ.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram