Традиційні зернові, цукровий буряк, гречка і картопля: Контінентал завершив посівну

Редакція GrowHow.in.ua   2023-05-26
Компанія «Контінентал» закінчила весняний посів ярих культур. Під час цієї кампанії засіяли усі планові площі — понад 104 тис. га.

Як повідомила GrowHow пресслужба компанії, у цьогорічній структурі традиційні культури — соняшник, кукурудза, соя та ріпак. Також Контінентал засіяв важливі для продовольчої безпеки цукровий буряк і гречку.

Фінішували, крім того, з посадкою картоплі, під яку відвели понад 2 тис. га. Всього під урожай 2023 р. Контінентал засіяв площу понад 185 тис. га.

— Роботи на всіх масивах завершені. Завдяки злагодженості команди нам вдалося засіяти відведені площі у допустимі агрономічні терміни. Цьогорічна посівна кампанія мала свої труднощі. Через затяжні дощі й низький температурний режим роботи проводили з перервами, а завершення посівної дещо відтермінували, — розповів генеральний директор Георг фон Нолкен.

У Контінентал сподіваються, що сприятлива погода, яку прогнозують найближчим часом, дасть змогу компенсувати зміщення календарних термінів та в підсумку досягти планових фаз розвитку культур. Налаштовані отримати рівномірні сходи на всіх площах.

Зараз на полях компанії перейшли до наступних агрооперацій, зокрема, внесення засобів захисту рослин і міжрядкового обробітку. На черзі — підготовка до жнив.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram