Різкі зміни клімату, дефіцит вологи, знижена засвоюваність поживних речовин це лише частина сучасних викликів для рослинництва. Аграрії сьогодні шукають шляхи протистояння усім труднощам, освоюючи нові технології вирощування продукції.

В умовах України ситуація ускладнена ще й різними агрокліматичними зонами, різноманітністю ґрунтів та вирощуваних культур. Саме тому, на думку експертів, для українських аграрів важливі адаптивні рішення.

Немає однакового правильного рішення для всіх регіонів господарювання: іноді потрібно займатися “нулем”, а іноді важливо й плуга запустити і переорати. Наприклад, коли на полі є великі проблеми зі шкідниками чи хворобами,  зазначив директор ТОВ “Агротерра” Костянтин Хоменко у спецпроєкті “Агротерра — інновації, що приносять прибуток”.

Вже впродовж 7 років “Агротерра” динамічно розвиває технології вільного землеробства FreeFARM. Вони базуються на управлінні вологою та максимально ефективному використанню рослиною поживних речовин.

В компанії зазначають, що проєкт поєднує переваги різноманітних технологій та інновацій, які можна використовувати як в комплексі, так і вибірково. Ним на сьогодні користуються вже більше 50 клієнтів зі всієї України.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram