Сорт яблука Роял Гала на сьогодні дуже популярний на ринках східних країн, адже він має усі необхідні параметри щодо щільності, окрасу і калібру, що пред’являються до продукції на експортних ринках.Таку думку висловив Павло Бідула, комерційний директор ТОВ «ФрутЛогістик», пише east-fruit.com.

Представник плодоовочевого бізнесу також зазначив, що якщо в дев’яностих роками минулого сторіччя виробники отримували високі прибутки маючи малі площі садів, то сьогодні все навпаки.

— На мою думку, такий парадокс пов’язаний з глобалізацією світової економіки. Сьогодні не ми виходимо на ринки, а ринки виходять на нас. І тому ціна фруктів, що склалася в країнах Південної півкулі сьогодні мало чим відрізняється від нашої ціни, — зазначив Павло Бідула.

Він також переконаний, що виростити яблуко преміальної якості в нинішніх реаліях ринку — це пів справи. Його потрібно також правильно упакувати й для цього потрібно мати певні потужності по розфасовці, а також сортувальну лінію, яка розподілить продукцію за розміром і вагою.

— Інвестиції в дані потужності є найдорожчими. Проте, потрібно розуміти, що упаковування дуже важливе в презентації свого товару споживачеві, — додав Павло Бідула.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram