Кластер із вирощування і переробки лікарської сировини створять у Долинській ОТГ на Прикарпатті. Про це інформує Івано-Франківська ОДА.

Днями в Долині на базі комунального підприємства «Долина-Інвест» відбулася зустріч в рамках проєкту «Створення кластеру по вирощуванню і переробці лікарської сировини в Долинській ОТГ».Участь у заході взяла начальник відділу департаменту агропромислового розвитку ОДА Уляна Сергенюк. Вона ознайомила учасників зустрічі з пріоритетами державної політики в аграрній галузі та основними напрямками фінансової підтримки, яка буде здійснюватися у 2020 році з державного та обласного бюджетів.

Метою зустрічі було інформування голів місцевих громад, сільськогосподарських товаровиробників, фізичних осіб-підприємців, керівників особистих господарств та всіх зацікавлених осіб про особливості вирощування високопродуктивних сортів лікарських культур, придатних до культивування в Карпатському регіоні, а також з дикорослими лікарськими рослинами Карпат їх поширення, організацію заготівель та нормативними вимогами до якості сировини.

Зазначається, що реалізація цього проєкту сприятиме створенню нових робочих місць та нарощуванню обсягів виробництва лікарської сировини.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram