На плодоовочевому ринку очікується зростання цін: дорожчатимуть навіть найдоступніші на сьогодні овочі

Редакція GrowHow.in.ua  2023-03-27
Впродовж минулого тижня тепличні огірки в Україні подешевшали більше ніж на 30%. Аналогічна тенденція виникла і на ринку білокачанної капусти. Про це повідомили аналітики АПК-Інформ: овочі та фрукти.

За словами операторів ринку, продавці відзначали суттєвий спад попиту на огірки, після зростання ціни тижнями раніше. У результаті, минулого тижня щодня ціни на огірки опускалися.

Подешевшання капусти пов’язане з такими ж чинниками. Тижнем раніше вона суттєво здорожчала, що миттєво відобразилося на активності покупців. Однак, на відміну від ситуації на ринку огірків, продавці лише несуттєво знизили раніше встановленні ціни на наявні обсяги капусти.

У найближчий місяць аналітики не прогнозують спаду цін на плодоовочевому ринку України. Це стосується практично всіх позицій, можливо, окрім тепличних овочів, адже вони з початку весни встановили абсолютні цінові рекорди за останнє десятиріччя.

На думку експертів, дорожчати надалі можуть навіть найдоступніші на сьогодні позиції борщового набору: буряки й картопля. Річ у тім, що обсяги якісних овочів у сховищах стрімко зменшуються й немає певності, що їх вистачить до початку нового маркетингового сезону 2023/24.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram